Від батьківської мудрості – до мудрості життєвої

Від батьківської мудрості – до мудрості життєвої

Немає Коментарів до Від батьківської мудрості – до мудрості життєвої

Такий шлях проходить дитина, якщо головним соціальним пріоритетом сім’ї стає інтерес до неї та її виховання. Справжня соціально-моральна культура починається від формування в сім’ї кращих людських якостей, які допомагають особі стати гідною особистістю.

Час, в який ми живемо, вимагає нових поглядів на життя і виховання, є часом великих роздумів і сподівань. Стрімкі зміни, яких упродовж останніх десятиліть зазнає суспільство, не завжди спрацьовують на користь людини. Однак нетлінними є й залишаються істинні цінності, що віками формувалися в нашого народу. Вони є справжнім оберегом для тих, хто знає про них, має їх за життєві орієнтири, плекає в сьогоденні, зберігаючи для нащадків. Ці скарби не піддаються впливу часу й не можуть бути ані зіпсовані, ані винищені штучними уявленнями про оманливі цінності, на формування яких спрямована сучасна інформаційна навала.

Сьогодні, як ніколи, від батьків залежить захист дитини від нових, невідомих раніше загроз, які несе інформаційний простір. Від того, наскільки усвідомлюють вони ці загрози, залежить і ступінь їхньої відповідальності, і сила їхнього впливу на дітей, і рівень сприйняття та опанування дитиною захисних механізмів, формування у неї тих якостей, які допомагають людині завжди залишатися Людиною. В решті-решт, усі ці процеси впливають і на те, яким буде завтрашній день нашої країни.

Національна експертна комісія України з питань захисту суспільної моралі звертається до батьків щодо використання у сімейному вихованні етично-моральних цінностей, які забезпечують цілісний розвиток дітей, формують у них життєву компетентність, допомагають успішно самореалізуватися в соціумі – як громадянину, сім’янину і професіоналу.

About the author:

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.

Ми в соціальних мережах

Підписка на оновлення

Back to Top