Увага! Конкурс!

Увага! Конкурс!

Немає Коментарів до Увага! Конкурс!

На виконання листа Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 27.12.2012 р. № 14.1/10-3546 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок», листа Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Хмельницької державної адміністрації від 11.01.2013. №102/2013 відділ освіти Чемеровецької районної державної адміністрації повідомляємо, що з 1 січня 2013 року Національна експертна комісія України з питань захисту суспільної моралі за підтримки Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України розпочинає ІІІ Всеукраїнський конкурс «Моральний вчинок», який триватиме до 31 березня 2013 року (положення про конкурс додається).

Мета Конкурсу: формування моральних якостей особистості, підвищення рівня культури підростаючого покоління, виявлення соціальної активності, небайдужості до морально-етичних проблем, нині актуальних у нашому суспільстві, сприяння формуванню громадянської позиції та соціально-правової активності учнівської та студентської молоді.

Як стати учасником? Обери спільно з батьками і педагогами відповідно до своєї вікової категорії суспільно значущий проект, реалізуй його та надішли творчий звіт про виконання (це може бути аматорський фільм, авторська або колективна журналістська робота, дитяча стіннівка, фоторепортаж, будь-яка інша форма, що ознайомить з результатами впровадження твого проекту). Конкурс проводиться на добровільних засадах серед трьох вікових категорій за напрямами:

  • для учнів 1-4 класів – екологічний;
  • для учнів 5-9 класів – соціальний;
  • для учнів 10-11 класів – культурологічний;

Реалізація проектів буде висвітлена в засобах масової інформації, а найкращі – розміщені на:

  • сайті Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі www.moral.gov.ua;
  • Інтернет-порталі Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України www.osvita.com;
  • сайті Інституту інноваційних технологій і змісту освіти www.iitzo.gov.ua.
  • Координатори Всеукраїнського конкурсу:
  • Єгорова Ірина Олексіївна (044) 4861684
  • Андросюк Оксана Романівна (044) 2482138

Роботи надсилаються до 31 березня 2013 року (дата визначається за терміном відправлення, що зазначений на конверті) за адресою: Національна експертна комісія України з питань захисту суспільної моралі, 04053, м. Київ, вул. Артема, 73, з позначкою «Всеукраїнський Конкурс «Моральний вчинок» із зазначенням вікової категорії. Просимо забезпечити участь учнівської молоді у вказаному конкурсі.

Про виконану роботу повідомити методиста райметодкабінету Т. Антецьку та розмістити на шкільному web-сайті.

About the author:

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.

Ми в соціальних мережах

Підписка на оновлення

Back to Top