Працівники відділу, райметодкабінету беруть участь в громадських колегіях з питань захисту суспільної моралі

Працівники відділу, райметодкабінету беруть участь в громадських колегіях з питань захисту суспільної моралі

Коментарі Вимкнено до Працівники відділу, райметодкабінету беруть участь в громадських колегіях з питань захисту суспільної моралі

22.  09.  2014 року                                                               № 1030 /01-15

Департамент освіти і науки

Хмельницької  облдержадміністрації

На  виконання  листа департаменту освіти і науки від  09.09.2014р.  №2655-41/2014 відділ  освіти, молоді та спорту  Чемеровецької  райдержадміністрації  інформує про проведену роботу.

На всі загальноосвітні навчальні заклади району підготовлено лист від 11.09.14р. №153 про проведення протягом І половини вересня поточного року тематичних уроків, виховних заходів на тему: «Захист інформаційного суверенітету України та інформаційна безпека дітей і молоді».

На нараді керівників, що відбулася 18 вересня, опрацьовано лист Міністерства освіти і науки від 26.08.14р. №1/9-452 «Про переліки навчальної літератури, що має відповідний гриф Міністерства освіти і науки України, для використання у загальноосвітніх навчальних закладах у 2014-2015 н.р.». Увагу директорів звернено на проведення контролю за якістю товарів шкільного призначення та вжиття можливих заходів для недопущення розповсюдження канцелярського приладдя та іншої продукції шкільного асортименту, що містять продукцію, яка пропагує національну ворожнечу, неповагу до суверенітету України та загрожує реалізації права на інформаційний простір, вільний від матеріалів, що становлять загрозу фізичному, інтелектуальному, морально-психологічному стану дітей.

Працівники відділу, райметодкабінету беруть участь в громадських колегіях з питань захисту суспільної моралі. Просвітницько-профілактична робота працівниками відділу, районного методичного кабінету з даного питання проводиться систематично.

 

Начальник відділу                                              С.Павлишина

 

 

Вик. Ю.Повар

9-14-50

About the author:

Ми в соціальних мережах

Підписка на оновлення

Back to Top