На виконання листа управління освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації від 02.03.2011р.

На виконання листа управління освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації від 02.03.2011р.

Немає Коментарів до На виконання листа управління освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації від 02.03.2011р.

На виконання листа управління освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації від 02.03.2011р. №164-9/3 відділ освіти Чемеровецької райдержадміністрації повідомляє про проведену роботу.

В березні 2011 року керівники загальноосвітніх навчальних закладів повторно попереджені про недопустимість порушень Законів України «Про освіту», «Про захист суспільної моралі».

Протягом місяця відділом освіти здійснювалась вибіркова перевірка загальноосвітніх навчальних закладів з даного питання. Перевірка виявила наступне.В перевірених навчальних закладах вихід до Всесвітньої мережі Інтернет здійснювався в присутності лаборанта або вчителя.

На персональних комп’ютерах усіх навчальних закладах району блокування небезпечних сайтів здійснюється за допомогою налаштувань антивірусних програм, засобів батьківського контролю, які пропонує операційна система Windows 7 (додаткова безпека) та Windows Vista (безпека сім’ї). Крім того, на усіх ПК (персональних комп’ютерах) встановлена безкоштовна програма «Naome», яка блокує небезпечні сайти у браузері «Internet Explorer».

За рекомендацією відділу освіти у навчальних закладах додатково встановлені програми K9 Web Protection та Internet Censor, які забезпечують більш ретельнішу фільтрацію шкідливого контенту сайтів, що відвідують учні.

Відповідно плану роботи відділу освіти було проведено наради на тему «Безпека дітей в Інтернеті» на основі використання матеріалів веб-сторінки www.onlandia.org.ua/. Керівники закладів організували роботу з вчителями, батьками, учнями по виконанню законів України «Про освіту», «Про захист суспільної моралі».

 

Наказ на виконання листа управління освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації від 10.02.2011р. №325 та подання прокуратури Хмельницької області від 03.02.2011р. №07/3-39 вих-4 “Про усунення порушень законів України “Про освіту”, “Про захист суспільної моралі”

About the author:

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.

Ми в соціальних мережах

Підписка на оновлення

Back to Top