Як наші в Шатаву їздили

Як наші в Шатаву їздили

Немає Коментарів до Як наші в Шатаву їздили
Почувши слово Шатава в більшості з нас чому з’являється асоціація з «ярмарком». Так було і в учнів чемеровецьких та литовського НВК поки вони не поїхали на мобільно-консульаційний пункт, який розмішувався на базі Шатавського НВК в Дунаєвецькому районі. Не дивлячись на сільську місцевість дана школа є досить гарною та великою, хочеться відмітити привітність персоналу, особливо директора Чорного В.М. – це дозволило почуватись учням інших шкіл як в себе в дома та зняло їхню напруженість. Учні мали можливість відчути себе студентами вузів, бо їм читали пари викладачі Хмельницьких інститутів. Робота відбувалась у 18 секціях та тривала три пари. 
Двадцять учнів Чемеровецького НВК №1 та №2 і Летавського НВК взяли участь 26  жовтня у діяльності мобільно-консультаційного пункту, вони мали можливість почути вимоги до написання наукових робіт, порозв’язувати завдання які даються на контрольних роботах, також викладачі говорили про різні «білі плями» і науці які можна розкривати в нових наукових роботах. Було приємно коли учні виходили та з задоволенням говорили про пари та про викладачів. Вони з завзяттям ділились враженнями один з одним, обговорюючи почуте.
Учасників осіннього пункту було запрошено на весняний який буде відбуватися на базі цього ж  НВК. Тому, до них зустрічей Штава!

About the author:

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.

Ми в соціальних мережах

Підписка на оновлення

Back to Top