Свято дитинства

Свято дитинства

Свято дитинства

Коментарі Вимкнено до Свято дитинства

У Міжнародний день захисту дітей 1-го червнярозквітло  дитячими усмішками, наповнилося  веселим сміхом наше містечко Чемерівці – прибула на свято дітвора з усього району. Заграла  барвами  веселки центральна площа містечка.

На свято завітали перші посадові особи нашого району – голови районної держадміністрації Олег Батюк, районної ради Ігор Забіяка, перший заступник голови райдержадміністрації Едуард Шляков, які привітали дітей із святом теплими, щирими словами, а також вручили дипломи, грамоти та подарунки юним обдаруванням Чемеровеччини за високі результати в олімпіадах, конкурсах, Малій академії наук, спортивних змаганнях.

За результатами благодійної акції «Чужих дітей не буває»,  ініційованої сім’ямиЗагородних, Павлишиних, депутатами районної ради (Яцковський С.В., Чорний В.О., Кравчук Ф.М.,Іваськів Ю.А., Ліпа В.В., Павлов А.В., Пелехацький В.А., Мотрій Р.В., Лаврент’єв І.Й., Лисюк Т.І., Овчарук В.В., Гречанюк Ю.М., Антецький В.С., Бойко С.В., Антецька Т.С., Лихва А.В., Шкляр Т.М., Білоус Г.І., Збуровська О.М., Рибак С.В.), під час свята вручено вишиванки дітям-сиротам, а саме для Волос Богдани із Бережанки, Уразбаєва Богдана з Гусятина, Мазур Юлії із Свіршковець, Бабійчук Алли з Цикової, Свідерської Дарії з Чемеровець.

Численна аудиторія учнівства з головою поринула у різні конкурси, майстер-класи, вікторини, естафети, шаховий та шашковий турніри,  які проводилися за участі працівників районного Будинку школярів, дитячої художньої школи, працівників військомату, представника громадської організації «На білому коні» Івана  Савчука. Захоплюючим для усіх став показовий виступ вихованців ДЮСШ «Колос» секції тхеквондо, тренер Мельник В.В.

Звичайно усі знали, що свято проходить за участі меценатів та спонсорів, якими стали ПАТ «Оболонь», служба у справах дітей Чемеровецької РДА. Безкоштовне морозиво стало приємним сюрпризом від працівників Чемеровецької філії «Ласка», в особі власника Карвана В.Ф. та директора Мельничука Р.В.

Та дійство  не було б настільки яскравим, якби не підтримка народного депутата України О.В.Гереги, обласної та районної громадських організацій «За конкретні справи». Барвисті повітряні кульки, солодощі, цінні подарунки і найголовніше – виступ переможця конкурсу «Голос країни – 2014» Ігоря Грохоцького, викликали масу позитивних емоцій у всіх присутніх на заході.

Ми долучаємося до усіх вітань гостей та організаторів свята і бажаємо дітям веселих літніх канікулів, радості та мирного неба.

About the author:

Ми в соціальних мережах

Підписка на оновлення

Back to Top