Олімпійський день у Чемерівцях

Олімпійський день у Чемерівцях

Коментарі Вимкнено до Олімпійський день у Чемерівцях

13 червня відбувся спортивно-масовий захід «Олімпійський день – 2014», організований працівниками відділу освіти, Будинку школярів, дитячо-юнацької спортивної школи.

Головна мета спортивного свята – розвиток олімпійського руху в Україні, поширення ідей олімпізму серед учнівської та студентської молоді, пропаганда здорового способу життя, залучення усіх школярів та молоді до регулярних занять фізичною культурою і спортом.

На свято, яке відбувалось у центральній частині смт. Чемеровець, прибули учні шкіл районного центру та студенти Чемеровецького медичного коледжу.

До присутніх на заході дітей та юнацтва з вітальними словами звернулися голова Чемеровецької райдержадміністрації Стахурський О. С., керівник освітян району Павлишина С. А., ветеран праці та  спорту, учитель фізкультури Вишнівчицької ЗОШ І-ІІІ ступенів Сметанюк І.С..

Оскільки завдання спортивного свята – зацікавити школярів та студентство до участі у біговій програмі, першими стартували дівчата, які долали дистанцію в 1 км. по центральній вулиці Чемеровець. Забіг пролинув миттєво, і ось уже перші переможці долають фінішну червону стрічку.

За дівчатами стартували юнаки, які показали хорошу фізичну підготовку та витривалість. Переможцями у цьому спортивному поєдинку стали:

–  Ковальчук  Анастасія – І  місце, Чемеровецький  НВК  №2

–  Котовська  Яна – ІІ  місце,  Чемеровецький  НВК  №2

–  Дрезналь  Сніжана – ІІІ  місце,  Чемеровецький  НВК  №1

–  Цуголь  Олександр – І  місце,  Чемеровецький  НВК  №1

–  Ковалюк  Денис – ІІ  місце,  Чемеровецький  НВК  №2

–  Тришневський  Богдан – ІІІ місце,  Чемеровецький  НВК  №2

–  Біленька  Іванна – І  місце,  Чемеровецький  медичний  коледж

–  Чоп’як  Іванна –  ІІ місце,  Чемеровецький  медичний  коледж

–  Ткаченко  Ольга – ІІІ місце,  Чемеровецький  медичний  коледж

–  Бражник  Андрій – І  місце,  Чемеровецький  медичний  коледж

–  Василишин Віталій – ІІ місце,  Чемеровецький  медичний  коледж

–  Ковтун  Костянтин – ІІІ місце,  Чемеровецький  медичний  коледж

 

А у цей час біля Будинку культури маленькі школярики малювали картини на олімпійську тематику, беручи участь у конкурсі малюнків на асфальті «Я – майбутній олімпієць!». Слід відзначити, що кожний малюнок був по – дитячому щирий, самобутній, у яскравих кольорах  відображав ставлення  дітей  до  спорту.

Змагання були не лише з бігу. У спортивному  комплексі тривав футбольний турнір між командами Чемеровецького НВК №1 та Чемеровецького НВК №2. Перемогу здобули футболісти із НВК №1.

Настала урочиста мить нагородження. Переможцям було вручено відзнаки та подарунки.

А після нагородження на юних олімпійців чекав флешмоб, який допомогли провести вихованці Будинку школярів.

Спортивне свято завершилось, але серед юних його учасників знайдуться ті, хто загориться бажанням стати чемпіоном – першим із найсильніших, і поставить перед собою благородне завдання – прославити Україну. А ще кожна дитина на святі переконалась, що спорт – це серйозна праця людини над собою. Він робить нас сильними, витривалими і здоровими.

П`єр де Кубертен, фундатор сучасного олімпійського руху, сказав: «Спорт – це не розкіш. Його відсутність нічим не можна замінити. Я думаю, що кожна людина повинна працювати над собою, як працює скульптор над кам’яною брилою». Великий француз виявився правим. І на спортивному святі діти та молодь ще раз впевнилися, що спорт є невід`ємною частиною нашого життя.

About the author:

Ми в соціальних мережах

Підписка на оновлення

Back to Top