ЛДТ “Юність”

ЛДТ “Юність”

Коментарі Вимкнено до ЛДТ “Юність”

Щороку радо вітає дітей нашого району Летавський дитячий позашкільний оздоровчий табір «Юність», в якому відпочивають та оздоровлюються 120 школярів району. Це в основному талановиті та обдаровані діти, крім того є діти з багатодітних і малозабезпечених сімей, діти-інваліди.

21 червня 2014 року відбулося відкриття табору. З вітальним словом до присутніх звернувся голова районної державної адміністрації Олександр Стахурський, голова районної ради Ігор  Забіяка, начальник відділу освіти, молоді та спорту Світлана  Павлишина, директор районного центру зайнятості Любов Бевз та директор табору Віктор Станіславович Добруцький.

Відпочинок у таборі відбувається за  насиченою та цікавою програмою. Вже в перший тиждень відпочинку дітей розважали артисти цирку «Клоундайк», виступали артисти Хмельницької обласної філармонії. Приємним сюрпризом для  вихованців табору стала вистава «Кайдашева сімя» за участю артистів Хмельницького обласного драматичного театру.

Кожен день для дітлахів та їх вихователів табору цікавий та насичений. Зокрема, майстри-класи з «Техніки пішохідного туризму», прикладно-ужиткового мистецтва за участю керівників гуртків Будинку школяра захопили  вихованців табору. Цікавою була зустріч із семінаристами Тернопільської вищої духовної семінарії. В ході духовно-просвітницьких ігор діти і семінаристи отримали лише позитивні враження. Крім того, від благодійного фонду «Карітас-Чемерівці» діти отримали м’які іграшки та м’ячі.

Дружніми оплесками зустріли вихованці табору групу «Made B.S.», яка завітала до них з новим репертуаром.

Такі канікули пролітають, як птах, незабутніми враженнями залишаються у пам’яті на все життя.

Вихованці табору «Юність» та весь колектив завдячують депутатам районної ради, особливо О.Г.Варуку, приватним підприємцям Оксані Чорній, Віталії Гаєвській, Ігору Яцковському, Аллі Могилі, керівнику мережі аптек «Юрія Фарм» Володимиру Шевчуку, отцю Василю Демчишину священнику Української Греко-католицької церкви, які допомогли забезпечити належне функціонування табору.

About the author:

Ми в соціальних мережах

Підписка на оновлення

Back to Top