ФІНАЛЬНИЙ ЕТАП ПРОЕКТУ УКРАЇНА КОЛЯДУЄ

ФІНАЛЬНИЙ ЕТАП ПРОЕКТУ УКРАЇНА КОЛЯДУЄ

ФІНАЛЬНИЙ ЕТАП ПРОЕКТУ УКРАЇНА КОЛЯДУЄ

Немає Коментарів до ФІНАЛЬНИЙ ЕТАП ПРОЕКТУ УКРАЇНА КОЛЯДУЄ

Період різдвяних свят з його традиційною обрядовістю увібрав у себе найбільш типові види народно-драматичної творчості українців. Так, в районі 17 грудня 2013 року в рамках обласного проекту «Різдвяний вернісаж» стартував проект «Україна колядує!» за підтримки народного депутата України Олександра Володимировича Гереги.

В кущових відбіркових турах взяли участь 36 фольклорних колективи загальноосвітніх навчальних закладів, які довели, що на Чемеровеччині є талановиті та обдаровані діти, а також молодь, для яких вивчення та практичне знайомство з джерелами фольклору, збереження надбань національно-культурної спадщини, підвищення духовності має неабияке значення.

Члени журі (працівники відділу освіти, молоді та спорту, районного Будинку школярів, громадської приймальні народного депутата Олександра Гереги) мали можливість спостерігати відродження традицій і обрядів, котрі побутували в районі в далеку давнину, що в свою чергу сприяє подальшому розвитку молодих обдарувань, залученню юних аматорів до активної участі у мистецькому житті краю та формуванню творчої еліти України.

Оригінальними у своїх виступах були усі колективи, тому що кожен відтворював одне із релігійних свят зимового періоду: свято Катерини, святого Андрія, Миколая, Різдвяний Вертеп, Маланку, святого Василя, Масниці, Водохреща та Стрітення. Гра юних акторів переконувала, що багато прихованих здібностей потрібно розвивати саме реалізовуючи такі проекти.

Півфінальна зустріч 9 фольклорних колективів (Закупнянської, Свіршковецької, Вишнівчицької, Гуківської, Жердянської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Циківської ЗОШ І-ІІ ступенів, Летавського НВК, Чемеровецького НВК № 1 та Чемеровецького НВК №2) відбулася за участі голови Чемеровецької райдержадміністрації С.П.Романчука та голови районної ради І.І.Забіяки. Посадовці з вітальним словом звернулися до присутніх і побажали учасникам колективів впевненої перемоги та позитивних вражень від участі в проекті.

About the author:

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.

Ми в соціальних мережах

Підписка на оновлення

Back to Top