Джура 2015

Джура 2015

Коментарі Вимкнено до Джура 2015

З 16 по 20 червня у мальовничомуселіСамчикиСтарокостянтигівського району відбувсяобласнийетапВсеукраїнськоїдитячо-юнацькоївійськово-патріотичноїгри “Сокіл” (“Джура”). Учасниками обласного “Джури” стали учні Свіршковецької ЗОШ І – ІІІ ступенів.На урочистомувідкриттігри перед юнимиджурамивиступили: заступник голови – керівникапаратуХмельницькоїоблдержадміністраціїСтебло Л.В., директор Департаменту освіти і науки, голова обласного штабу гриФасоля О.І., директор історико-культурного заповідника “Самчики” Пажимський Б.О., учасник АТО, “кіборг”, солдат 90-го окремогоаеромобільногобатальйонуКазмірчукАндрій. Вони привіталиучасниківгри, підкреслилиїївагомезначення і побажалиюнимджурам перемог.
Програмагри, яка буларізноманітна і насичена, включала проведеннязмагань та конкурсіввійськово-спортивного, туристсько-краєзнавчого та культурно-просвітницькогоспрямування, а саме: “Впоряд” (стройовапідготовка), “Стрільба” (з пневматичноїгвинтівки), “Неповнерозбирання та збирання автомату АК-74”, “Смугаперешкод” – подоланняперешкод на пересіченіймісцевості, “Тереновагра” – тактична гра на місцевостіізелементамитопографії та орієнтування, “Рятівник” – змагання з наданняпершоїдолікарськоїдопомоги, “Квест “Випробуванняджури” – комплексна команднаінтелектуально-екстремальнагра, призначена для активізаціїзнань, умінь та набуттякомунікативнихзвичок в екстремальнихумовах. А щеконкурси – “Відун” (на знанняісторіїУкраїни, добикозаччини, українськихвійськовихформуваньрізнихепох, сучаснихзбройних сил України), “Бівак” з оцінюваннямтаборування, “Ватра” (творчо-мистецькепредставлення рою), конкурс звітів про виконаннязавданнявідповідноідейнихпринципівлицарства “СлужитиБогові, Батьківщині, ближнім” підгаслом “Добре діло”.

У перервахміжзмаганнями та конкурсами проводились тематичнівиховні та пізнавальнібесіди, зустрічі з відомими людьми. Тренувальнийвишкіл з питаньвиживання в екстремальнихумовах проводив викладачнавчально-методичного центру цивільногозахисту та безпекижиттєдіяльностіХмельницькоїобластіКучерявий І.О. Про дослідження з історіїкозацтва та літописний Губин, щорозміщується недалеко від Самчиків на правому березірічки Случ, розповів доктор історичних наук, провіднийнауковий співробітник Інституту історії України НАН України Чухліб Т.В. Учасники гри здійснили похід до цього стародавньогоміста Болохівської землі. Зі скаутським рухом в Україні та міжнародним волонтерством ознайомив активіст Націона́льної організа́ції ска́утів Украї́ни Александров О.В.

На урочистомузакриттівручалися нагороди переможцям, призерам та активнимучасникамкозацькоїгри.
“Гра “Джура” виховуєпатріотичний дух в юнихукраїнцях.

Діти, якіберуть участь у грі “Джура” в майбутньомумають стати справжнімипатріотамисвоєїБатьківщини і ніколи не зрадитиісторичнінадбаннясвоїхпредків. Слава Україні!”

About the author:

Ми в соціальних мережах

Підписка на оновлення

Back to Top