Вітання Президента України

Вітання Президента України

Немає Коментарів до Вітання Президента України

Дорогі друзі!
Щиро вітаю вас із Днем знань та початком нового навчальногор оку. особливі вітання тим, хто цього року йде до першого класу і студентам-першокурсникам. Це – особлива подія у вашому житті, чудовий і надзвичайено цікавий час, з якого розпочинається світла дорога до знань і успіхів.
Вірю, що на цьому шляху кожний з вас зуміє розкрити свої здібності, таланти і чесноти, втілити мрії у життя. Переконаний, що ваші серця завжди будуть сповнені щирої любові до рідної землі, а набуті знання й уміння ви вміло застосуєте на благо української держави.
Слово глибокої шани адресую українським педагогам. ваша професія вимагає особливого дару і покликання великої відповідальності і віри. Від ваших зусиль залежить успіх розпочатих глибинних перетворень у сфері освіти й науки, подальше утвердження системи зовнішнього незалежного тестування, реалізація принципів Болонського процесу та входження України до єдиного європейського освітнього простору.
Закликаю молоде покоління шанувати батьків, учителів і наставників, вивчати українську мову, історію, культуру і традиції. Без національної гідності і пам’яті людина втрачає Богом дану індивідуальність та унікальність.
Бажаю міцного здоров’я, щастя, благополуччя, успішного навчання в ім’я процвітання України.

Віктор Ющенко

About the author:

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.

Ми в соціальних мережах

Підписка на оновлення

Back to Top