Засідання колегії відділу освіти

Засідання колегії відділу освіти

Немає Коментарів до Засідання колегії відділу освіти

Відділ освіти Чемеровецької райдержадміністрації повідомляє, що 14 листопада 2012р. проведено засідання колегії відділу освіти Чемеровецької районної державної адміністрації з порядком денним:

1. Про управлінську діяльність керівників навчальних закладів району з питань оздоровлення та відпочинку дітей.

Доповідач – головний спеціаліст відділу освіти Безверхня О.О.

2. Про ефективність організації методичної роботи в закладах освіти району як передумови забезпечення якісних освітніх послуг та професійного росту педагогічних працівників.

Доповідач- завідувач райметодкабінету Проців Г.А.

3. В порядку контролю: “Про управлінську діяльність керівників освітніх установ з питань організації якісного харчування у загальноосвітніх навчальних закладах району”.

Доповідач- заступник начальника відділу освіти Повар Ю.М.

4. В порядку контролю: “Про управлінську діяльність керівників Зарічанської, Закупнянської, Сокиринецької, Гуківської ЗОШ І-ІІІст., Пуклякської ЗОШ І-ІІст., Чемеровецького НВК “МНВК, ліцей економіки і права” щодо організації підвезення учнів до загальноосвітніх навчальних закладів району”.

Доповідач-головний спеціаліст відділу освіти Похно С.В.

В роботі колегії брали участь заступник голови райдержадміністрації Рибак С.В., начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Погурало А.В., працівники відділу освіти та райметодкабінету, керівники та заступники директорів з навчально-виховної роботи загальноосвітніх установ.

Члени колегії відзначили, що відділом освіти, навчальними закладами району проведено належну роботу з організації літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2012 році.

About the author:

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.

Ми в соціальних мережах

Підписка на оновлення

Back to Top