В Чемерівцях відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт.

В Чемерівцях відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт.

В Чемерівцях відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт.

Коментарі Вимкнено до В Чемерівцях відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт.

Чемеровеччина збирала науково еліту 17 грудня, саме в цей день на базі районного Будинку школярів пройшов І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт. Учні загальноосвітніх закладів Чемеровецького району, які протягом року займались дослідницькою роботою та працювали над розкриттям малодосліджених тем, мали можливість презентувати результати своєї роботи.

Цьогоріч  з 22 навчальних закладів району, а також Будинок школярів було подано роботи для участі в першому етапів. До захисту наукових робіт членами журі було допущено 51 науково-дослідна робота.  Спершу манівці писали фахове випробування з базової дисципліни, а потім перед членами журі та своїми однолітками представляли результати своєї роботи. В порівнянні з минули роком це менше, але якщо порівнювати за якісними характеристиками, то цього року теми були складнішими та цікавішими,  а також носили більше практичне значення.  Більшими за кількістю наукових робіт стали секції хімії та біології, комп’ютерних наук, математики, фізики та астрономії. Але є відділення у яких скоротились кількість, зокрема: відділення філософії і суспільствознавства, історії, екології та аграрних наук, наук про землю.

Призерами стали 14 дітей, які в лютому мають представляти Чемеровецьку районну філію МАН на ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисті. Більшість переможців є учнями Чемеровецького НВК №1 «Загальносоствітня школа І-ІІІ ст., ліцей та МНВК» (6), Більської ЗОШ І-ІІІ ст. (3), а також по одному учневі з Чемеровецького НВУ №2, Закупнянська ЗОШ І-ІІІ ст., Гуківська ЗОШ І-ІІІ ст., Красноставська ЗОШ І-ІІІ ст.. На області наша філія буде представлена у таких відділеннях: мовознавства, літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства, історії, математики, фізики та астрономії, хімії та біології, екології, економіки, комп’ютерних наук.

Кожного учня, який презентував науково-дослідну роботу, було нагороджено значком, який засвідчував, що школярі стали дійсними членами МАН.

Ми дякуємо усім учням, які працюють над науковими роботами, а також науковим керівникам, які надають допомогу у написанні дослідних робіт. Крім того, дякуємо керівникам Чемеровецьокого НВК №1 та іншим закладам району які створили комфортні умови для проведення І етапу МАН.

Успіхів та творчого натхнення у подальшій науковій праці.

About the author:

Ми в соціальних мережах

Підписка на оновлення

Back to Top