«Будь собою»!!! :)

«Будь собою»!!! :)

«Будь собою»!!! :)

Коментарі Вимкнено до «Будь собою»!!! :)

МАН Чемерівці

МАН ЧемерівціЛюдина не зможе досягати вершин якщо не буде навчатися та відкритива щось нове. Саме шкільний вік корисним тим, що дитина може пробувати себе у різних сферах та обирати те, що ближче їй до душі. Не виключенням є і науково-дослідницький напрямок. Саме цей напрямок є корисним для навчання у вищій школі та допомагає розшити кругосвіт за рахунок досліджень з улюблених предметів та спілкуванням з новими людьми.

Традицією стало проводити навчальні тренінги з членами МАН Чемеровецької районної філії. 29 – 30 жовтня пройшов тренінг «Будь собою» з учнями 8-9 та 10-11 класів на базі Будинку школярів. Метою даного тренінг було розвинути здатність вста­новлювати і підтримувати психологічний контакт у спілкуванні, сприяти самопізнан­ню учасників, допомогти зняти внутрішні бар’єри для підвищення рівня комунікації та взаємодії у команді, ознайомитись з вимогами до написання наукових робіт, підготовити міні-наукові роботи.

На тренінгу діти мали можливість проявити свої творчі здібності, показати наявні знання з базових дисциплін, а також покращити свої ораторські здібності. Учні 8 – 9 класів знайомилися з методикою написання наукових робіт, а старшокласники пригадували вимоги до дослідницьких робіт та ділилися враженнями з минулорічного захисту і слухали поради призерів ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу захисту науково-дослідних робіт (Макогон А., Грехову О.). На протязі усього тренінгу висококваліфіковані психологи Уланівська Анна Вікторівна та Цісар Марина Володимирівна створювали комфортну та легку атмосферу, розкривали вміння манівців та підвищували їхню впевненістю у собі.

Про результати проведеного тренінгу свідчить активна участь учнів в практичних завданнях під час спільної роботи. А також показником виступають і записані їхні враження, у яких вони дякували за те, що «знову зібралися та очікують нових зустрічей».

МАН Чемерівці МАН Чемерівці

About the author:

Ми в соціальних мережах

Підписка на оновлення

Back to Top