Інформація про заходи щодо проведення оздоровлення та відпочинку дітей Чемеровецького району влітку 2015 року

Інформація про заходи щодо проведення оздоровлення та відпочинку дітей Чемеровецького району влітку 2015 року

Коментарі Вимкнено до Інформація про заходи щодо проведення оздоровлення та відпочинку дітей Чемеровецького району влітку 2015 року

В літній період 2014 року в 40 ЗОНЗ району працювали пришкільні табори з денним перебуванням. Відпочинковою зміною було охоплено 2994 учні 1-10 класів. Діяло 5 наметових містечок: «Товтри» с.Черче., «Перлина» с.Романівка, «Лісова казка» с.Жабинці, де охоплено відпочинком 360 школярів. З 16.06. по 29.06.2014р. працював пересувний цілодобовий наметовий табір «Збруч», де оздоровлювалось 90 вихованців районного Будинку школярів, а також завдяки роботі наметового містечка «Романтик» Чемеровецького медичного коледжу охоплено відпочинком 350 студентів. З 21.06.2014р. по 11.07.2014р. функціонував Летавський дитячий позашкільний оздоровчий табір «Юність» для 120 дітей району.

На функціонування Летавського дитячого позашкільного оздоровчого табору «Юність» із загального фонду районного бюджету виділено 99,8 тис. грн та 108,4 тис.грн за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

На потреби пришкільних таборів було використано всього 316,4 тис.грн. (із загального фонду – 32,8 тис.грн., з батьківського фонду та спонсорської допомоги – 283,6 тис.грн.). Вартість обіду в пришкільному таборі в середньому склала 8,18 грн.

Особливу увагу приділено оздоровленню дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів, дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей, талановитих та обдарованих. Ці категорії школярів, крім таборів місцевого підпорядкування, завдяки путівкам за кошти державного бюджету поліпшили своє здоров’я в Українському дитячому центрі «Молода гвардія» – 20, оздоровчій установі «Аіст» Одеської області – 18, в таборах «Лісова пісня» Кам’янець – Подільського району – 22, «Чайка» Летичівського району – 14, санаторіях різного профілю – 75.

360 дітей Чемеровецького району мали змогу відпочити на оздоровчій базі «Алые паруса» м. Коблево Миколаївської області та 25 вихованців районного Будинку школярів у м.Варна (Болгарія) за рахунок спонсорських коштів депутата О. В. Гереги.

На підставі статей 6, 22, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання статті 7 Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», наказу Міністерства освіти і науки України від 03 лютого 2015 року №89 «Про здійснення заходів щодо організації літніх мовних таборів» з метою популяризації вивчення іноземних мов в літніх мовних таборах та своєчасної і якісної підготовки проведення відпочинку, оздоровлення дітей району у 2015 році відділом освіти, молоді та спорту Чемеровецької райдержадміністрації спрогнозовано роботу літніх мовних таборів на базі наметових.Літні табори з іноземних мов покликані спонукати школярів практично застосовувати знання з мов, отриманих протягом навчального року. У таборах діти матимуть можливість спілкуватися іноземними мовами та застосовувати їх у різних формах діяльності (спортивних змаганнях, театральних виставах тощо). Участь у мовному таборі допоможе дітям розкрити свої таланти та отримати досвід спілкування іноземною мовою. При цьому знання дитини не будуть оцінювати як у школі, і дитина буде сприймати навчання як гру.

Крім того, планується з 1 червня 2015 року розпочати роботу 38 пришкільних таборів з денним перебуванням, яким планується охопити учнів 1-10 класів (2945) .

В зв’язку з відсутністю фінансування Хмельницького ФСС з ТВП на харчування, культурне обслуговування Летавський дитячий позашкільний оздоровчий табір працювати не буде.

Тому, від 20.03.2015 року №320/01-15 направлено листа про виділення додаткових коштів для придбання путівок до оздоровчих закладів з метою оздоровлення дітей пільгових категорій, які навчаються в загальноосвітніх закладах району. Загальна сума 99900 грн (25 чоловік по 3996 грн). Для успішної реалізації даної справи оновлено банк даних дітей, які мають право на безкоштовне одержання путівок для оздоровлення та відпочинку.

Також для організації оздоровчої кампанії 2015 буде залучено кошти інвесторів зокрема, ПАТ «Оболонь» планує оздоровити 15 дітей своїх працівників в дитячому оздоровчому таборі «Світанок» м.Київ Святошинський район.

Всього планується використати з місцевого бюджету 580,0 тис.грн з них:

  • із загального фонду – 99,9 тис.грн (придбання путівок);

  • із спеціального фонду (благодійна допомога батьків та спонсорів) – 480,1 тис.грн (організація харчування в пришкільних та наметових таборах).

З департаментом освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації укладено договори про організацію підбору та направлення дітей до Українського дитячого центру «Молода гвардія» на 2015 рік. Сьогодні вже оздоровлено 7 дітей.

В зимовий період під час канікул 40 дітей району, які стали переможцями обласного етапу театрального фестивалю дитячих та юнацьких колективів «Казковий скарб» в номінації «Акторська майстерність» мали можливість відпочити в Карпатах.

Таким чиномдля успішного проведення оздоровчої кампанії 2015 року пріоритетним залишається:

  • якість надання оздоровчих послуг (організація харчування, проживання та дозвілля в пришкільних, наметових таборах);
  • безпека дітей (створення безпечних та комфортних умов перебування дітей у дитячих оздоровчих закладах);
  • забезпечення дітей в першу чергу послугами з оздоровлення в позаміських таборах. Відпочинок в пришкільних таборах має розглядатись виключно як форма формою організації змістовного дозвілля дітей в канікулярний час.

About the author:

Ми в соціальних мережах

Підписка на оновлення

Back to Top