Зігрій солдата

Зігрій солдата

Коментарі Вимкнено до Зігрій солдата

12. 11.  2014  року                                                               №1239/01-15

Департамент  освіти і науки  Хмельницької  облдержадміністрації

Відділ  освіти,  молоді  та  спорту  Чемеровецької  райдержадміністрації  повідомляє,  що  працівниками  відділу,  районного  методичного  кабінету,  педагогічними  працівниками,  учнями  та  батьками  надається  постійна  допомога  українській  армії,  військовослужбовцям,  які  перебувають  на  сході країни, а також дітям із сімей  переселенців.  Заходи в підтримку проводяться у формі акцій, ярмарок, велопробігів, флешмобів, концертів, виготовлення оберегів.

Згідно листа відділу від 23.10.14р. №171, надісланого на загальноосвітні школи, було оголошено районну акцію «Зігрій солдата». В листі зазначалося, що участь в заході є добровільною.

В результаті було зібрано 47 ковдр, 99 упаковок чаю та кави, 327 пар шкарпеток, 107 виробів-оберегів та 5000 гривень. Скарги в ході проведення акції не надходили.

В даний час навчальні заклади району долучилися до збору пластикової тари для фасування меду, призначеного військовослужбовцям сходу.

Уся  інформація  про  допомогу  українській  армії  та  військовослужбовцям,  які  перебувають  на  сході країни,  висвітлена  на  сайті  відділу:  chemvo.gov.ua  (пункт  меню «Інформація»).

 

 

 

Начальник  відділу  освіти,

молоді  та  спорту                                                      С.Павлишина

 

вик.Повар Ю.М.

9-14-50

About the author:

Ми в соціальних мережах

Підписка на оновлення

Back to Top